Usługi

Usługi

Tniemy konstrukcje wzmacniane metalem, kamieniem, cegłą, betonem i żelbetonem. Bez znaczenia jest to czy cięte są w pionie czy poziomie, jak również dowolnie zadane kąty są w zasięgu działań naszej firmy. Podejmujemy się zarówno zadań typowych, jak i zleceń wymagających indywidualnego, nieszablonowego podejścia. Stosowane przez nas piły ścienne sprawdzają się podczas szeroko pojętych prac budowlanych, rozbiórkowych oraz instalatorskich.

Szeroki zakres maszyn i urządzeń jakie posiadamy umożliwia czyste szybkie i bezkolizyjne usuwanie wszelkiego rodzaju elementów konstrukcyjnych.

Wiercenie w betonie

Diamentowe wiercenie betonu to metoda posiadająca wiele zalet. To doskonała alternatywa dla prac podejmowanych z użyciem wiertarek oraz młotów udarowych. Można stosować ją zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektów. Metoda ta jest wolna od kurzu i oferuje szeroką dostępną gamę średnic. Należy dodać, że otwory robione przy użyciu koronowych wierteł diamentowych charakteryzują się precyzją wykrojów, a ich krawędzie są równe i proste.

Kucie, kruszenie, rozkuwanie betonu żelbetonu. Kucie pali, uwalnianie zbrojenia. 

Metoda ta wykorzystywana jest powszechnie do przecinania elementów konstrukcyjnych o rozmiarach i gabarytach przekraczających możliwości pił tarczowych. Dodatkowo zaletą jest możliwość zastosowania tej techniki w miejscach z ograniczoną przestrzenią pracy. Atutem niepodważalnym jest znacznie niższy poziom hałasu. CYRKIEL – Wykonujemy specjalistyczne cięcia piłą linową, która wycina otwory o średnicy max aż Ø6000 oraz grubości max 2.5m

Cięcie  posadzek wykonujemy piłami jezdnymi elektrycznymi o dużej głębokości cięcia, dzięki zastosowaniu tarcz diamentowych o dużej średnicy. Tniemy posadzki o grubościach dochodzących do 45 cm. Oferowana Technika Diamentowa prowadzi do całkowitego wyeliminowania pylenia, co umożliwia prace na czynnych liniach produkcyjnych, spożywczych i opakowaniowych. Wycinamy kanały w posadzkach sklepów i galerii przy wyłożonym towarze na półkach.

CAŁA POLSKA

Jeżeli chcą Państwo skontaktować się z nami proszę wybrać najbardziej wygodny dla siebie sposób.